Důležité příjezdové informace

Vážení hosté,
věříme, že se Vám pobyt v Apartmánu Javor Petra Clinic  bude líbit a že se k nám budete vždy rádi vracet. Pro Váš snadnější příjezd a naprosto bezproblémový  pobyt jsme pro Vás nachystali několik důležitých informací.

Adresa:

Apartmány Petra Clinic Krkonoše (pod Javorem)
Pec pod Sněžkou č.p. 335

Důležitá kontaktní čísla:

Rezervace Apartmány Javor Petra Clinic: +420 724 900 356

Příjezd a předání apartmánu

  1. Apartmány Javor Petra Clinic nemají recepci. Apartmán Vám bude k dispozici od 14 hodin. Očekáváme, že přijedete mezi 14.-17. hodinou. Aby předání apartmánu proběhlo hladce, je nutné předem v den příjezdu kontaktovat správce a informovat jej o očekávaném čase příjezdu.
  2. Po příjezdu do Pece pod Sněžkou kontaktujte správce a zaparkujte auto před Apartmány Javor, Pec pod Sněžkou č.p. 335.
  3. Správce Vám předá sadu 4 klíčů (hlavní klíč od domu, klíč od apartmánu, klíč od lyžárny, klíč od brány do garáže). Při předání klíčů od Vás vybere doplatek za ubytování a zálohu ve výši 1.000,- Kč. Záloha je vratná zpět po předání apartmánu. Správce Vás také požádá o průkaz totožnosti pro zaevidování hostů a ukáže Vám parkovací místo, které patří k apartmánu. Vjezd do garáží je vždy spodní branou. Prosíme, neparkujte na jiném parkovacím místě.

Odjezd

  1. V den odjezdu vykliďte apartmán do 10 hodin. Zanechte po sobě čistou lednici, myčku, varnou desku/ konvektomat a umyté nádobí. Kontejnery na odpad jsou v přízemí u hlavního vchodu do budovy.
  2. Před odjezdem prosím opět kontaktujte správce a předejte mu zpět kompletní sadu klíčů. Po kontrole Apartmánu Vám bude vrácena zpět záloha.

Kola, lyže

Nikdy prosím neberte kola ani lyže do apartmánu. Toto a jiné velké sportovní vybavení zanechte v uzamykatelné kóji v lyžárně,  která se nachází na patře vedle Apartmánu.

V Apartmánech je přísně zakázáno kouřit!